Töövahend kontaktori valimiseks

Kaasaegsed valgustussüsteemid võivad tekitada suuri voolutõukeid. Seetõttu soovitame kasutada allpool olevat töövahendit, mis arvutab välja maksimaalse arvu lampe, mida on võimalik ühendada Hageri kontaktoriga.

Alates 2014. a juunist on Hager parendanud ühe- ja kahemooduliste kontaktorite jõudlust. Tooted, mille esiküljel on piktogramm "+", võimaldavad juhtida rohkem lampe.
Ühe- ja kahemoodulised kontaktorid, millel piktogrammi "+" pole, tuleb kalkulaatori poolt arvutatud lampide kogus jagada 2-ga.
Kalkulaatori poolt arvutatud lampide kogus on informatiivne ning ei arvesta väliseid tegureid. Reaalne lampide arv võib erineda olenevalt elektripaigaldise iseärasustest ning kasutatavatest seadmetest.
Ainult kogenud professionaalid, kes suudavad tuvastada elektripaigaldise karakteristikud (tõukevoolu suurus ja kestus, koormustüübid jne), võivad kinnitada või rakendada seadistust, mis on kooskõlas hetkel kehtivate standarditega. Hager ei vastuta programmi poolt arvutatud tulemuste kasutamise eest.

Hinnanguline Lampide koguarv

Kas lambi voolutõuke väärtus ja kestus on teada?


Voolutõuge (A)
Palun täida vorm korrektselt
Voolutõuke kestus (mikrosekundites)
Palun täida vorm korrektselt
Tüüp Standard
Lambi tüüp
Lambi võimsus
Tüüp