Impressum

UTU Powel AS

Kassi 14
12618 Tallinn


Tel. (+372) 651 7280
Fax: (+372) 651 7288
Asukoht: Kassi 14, 12618 Tallinn
Direktorid: Margus Tiirusson
Käibemaksukohustuslasena registreerimise number:
KMK: EE100324903

Teave andmekaitse kohta

Iga kord, kui avate internetilehekülje, salvestab server automaatselt teie külastuse. Sellised tavapärased andmed säilitakse logifailides. Külastaja eelistuste väljaselgitamiseks ja veebilehe kuvamiseks nendest lähtuvalt kasutatakse sageli nn küpsiseid. Need on kasutusel ka meie veebilehel. Isikuandmeid säilitatakse siiski vaid juhul, kui te sisestate need mõnes meie foorumis (nt registreerumine, päring, seminarile registreerumine, uudiskirja tellimine, tagasiside vorm, allalaadimine jne). Sellise vormi väljasaatmisega väljendate nõusolekut oma isikuandmete säilitamiseks, et me saaksime tulevikus teie päringutele parimal moel vastata ja teile kõige asjakohasemat teavet pakkuda. Teie andmeid hoitakse saladuses ja neid ei edastata kõrvalistele isikutele.
Kui te ei soovi sellise teabe säilitamist, võite sellest meile posti teel alati teada anda, et saaksime teie andmed eemaldada või kustutada. Meie vastutame vaid andmete muutmise ja kustutamise eest.

Vastutus

Meie veebilehe sisu ning sellel leiduvad dokumendid ja failid on koostatud väga hoolikalt. Peaksite sellegipoolest meeles pidama, et me ei saa garanteerida veebilehel esitatud teabe õigsust või täielikkust. Me ei võta vastutust kahju eest, mis on kas otseselt või kaudselt põhjustatud veebilehe või sellel leiduva teabe kasutamisest, välja arvatud raske hooletuse ja ettekavatsetud tegutsemise eest.

Me ei kanna vastutust nende veebilehtede sisu eest, mida võite külastada meie veebilehel leiduvate hüperlinkide kaudu. Selline teave ei kuulu meile ja meil ei ole selle haldamise üle mingisugust mõju. Hager Vertriebsgesellschaft mbH & Co. KG esitab neid linke meie veebilehel teenusena. Me ei vastuta nende sisu eest.